2de plaats in Lemelerveld na een beroerde start.
Al weer een nieuw parcours in de GOW en dit keer een heel mooi technisch parcours met goedlopende bochten rond een vijver. Ook de zandstrook, de boomstammen en het nodige hoogteverschil maakten dat dit parcours bij een ieder goed in de smaak viel.
Bij de start kwam ik dit keer heel slecht weg (ca. 12de )omdat ik tot drie keer toe met mijn voet over het pedaal gleed. Gelukkig was de startstrook vrij lang en kon ik op de grasstrook al oprukken naar plek 5. Daarna kwam ik goed in mijn ritme en al snel kon ik Rudie Peters en Henny Engbers voorbij steken naar plek 3. Marco Kok had al direct een groot gat en liep gaandeweg steeds iets verder weg. Na de eerste volle ronde kon ik op de snelle stroken Dienand Broekhuis inhalen en deze bleef taai in het wiel hangen.

Dienand bleef een ronde of twee goed in mijn wiel en daarna kon ik hem toch op de grasstrook langs het water eraf rijden en gaandeweg werd het gat iets groter. Marco liep elke ronde een aantal seconden verder weg en dus was het zaak om verder safe te rijden voor plek 2.
In de laatste ronden kwam ik tussen de achterblijvers te rijden en vooral in het heuvelachtige gedeelte kon je behoorlijk worden opgehouden. Uiteindelijk finishte ik een ¾ minuut achter Marco als tweede. Nu de nummer drie van het klassement, Gerard Hofhuis er niet bij was, lijkt een tweede plaats in de competitie wel zeker te zijn.
Namens ETP stonden ook Joop Bannink, Harm-Jan Hovenkamp, Andre Borkink, Eric Paap aan de start. Joop werd 12de en Harm-Jan 13de bij de 40+. Andre werd 5de en Eric Paap 9de bij de 50+.
Bij de amateurs stapte Jeroen Beumer met een pijnlijke hamstring na 3/4 koers uit de wedstrijd. Michel Klarenbeek is goed in vorm en werd in een sterk veld 12de.
Bij de junioren reed Wessel een zeer goede wedstrijd. Na een drietal ronden lag hij samen met Daan Schouten op kop en een (alweer) aflopende tube sloeg hem 25 seconden achteruit. Zeer sterk reed Wessel het gat nog bijna helemaal dicht en werd op een paar meter achter Daan 2de.
Bij de nieuwelingen werd Mitchel Vrielink zeer verdienstelijk 6de. Hidde Merton had last van zijn stuitje en en kwam niet verder dan plek 26. Yannick haalde de finish niet.
Bij de dames stonden drie ETP-ers aan de start. Nina was nog moe van de training en het laat naar bed gaan en kwam niet verder dan plek 8 voor Lisanne die met vallen en opstaan 9de werd. Linda liet na een aantal valpartijen in het mulle zand het kopje er bij hangen en stapte af. Volgende keer gewoon doorgaan Linda! Zo zijn we allemaal met crossen begonnen.
Bij de jeugd in cat. 2 werd Daan Borkink 9de en was Joost Bannink na een periode van afwezigheid ook weer van de partij. Joost werd keurig 16de.
John
Laatst aangepast (maandag, 12 december 2011 20:48)










