Programma

Wanneer: 
Za 03-11-2018 Zutphen (Wielersportvereniging ETP Zutphen)
Za 24-11-2018 Oldebroek (ATB vereniging Oldebroek) 
Za 09-12-2018 Soest (MBC Midden Nederland) 
Za 15-12-2018 Loenen (Laste Gear) onder voorbehoud 
Za 05-01-2019 Harderwijk (Wielervereniging Noord Veluwe) 
Za 19-01-2019 Deventer (Wielervereniging de Zwaluwen Deventer)
Za 26-01-2019 Nunspeet (TC de Volharding) 
Za 09-02-2019 Lunteren (Tour de Force)
Za 16-02-2019 Apeldoorn (Mountainbikeclub Bar-End) 

Programma: 
08:30 - 12:30 Inschrijving en registratie open voor deelnemers
09:00 - 09:20 Inrijden Categorie 1 t/m 6
09:25 Bepalen eerste startrij op basis van trekken kaart
09:30 - 09:50 Wedstrijd Categorie 1 en 2 (jongens en meisjes 8 t/m 10 jaar) (20 minuten)
09:55 Bepalen eerste startrij op basis van trekken kaart
10:00 - 10:45 Wedstrijd Categorie 5 en 6 (jongens en meisjes 13 en 14 jaar) (45 minuten)
10:02 - 10:30 Wedstrijd Categorie 3 en 4 (jongens en meisjes 11 en 12 jaar) (30 minuten)
11:00 - 11:30 Wedstrijd Categorie G G-renners (30 minuten)
11:15 - 11:35 Prijsuitreiking Categorie 1,2,3,4,5 en 6
11:30 (11:00) - 11:50 Inrijden Categorie 7,8 en 9 (Start om 11:00 uur als er geen G-rijders zijn)
11:45 - 11:50 Prijsuitreiking G-renners
12:00 - 13:00 Wedstrijd Categorie 9 (heren 30-39 jaar) (50 minuten + 1 ronde)
12:02 - 13:00 Wedstrijd Categorie 8 (heren 17-29 jaar) (50 minuten + 1 ronde)
12:04 - 13:00 Wedstrijd Categorie 7 (jongens 15 en 16 jaar) (50 minuten + 1 ronde)
13:00 - 13:20 Inrijden Categorie 10,11 en 12
13:10 - 13:20 Prijsuitreiking Categorie 7
13:30 - 14:30 Wedstrijd Categorie 10 (heren 40-49 jaar) (50 minuten + 1 ronde)
13:32 - 14:30 Wedstrijd Categorie 11 (heren 50 jaar en ouder) (50 minuten + 1 ronde)
13:34 - 14:30 Wedstrijd Categorie 12 (dames 15 jaar en ouder) (50 minuten + 1 ronde)
14:45 Einde wedstrijden.

Prijsuitreiking overall klassement op 16 februari 2019 Apeldoorn :
Prijsuitreiking Jeugd na finish jeugdwedstrijden
Prijsuitreiking Volwassenen na finish volwassen wedstrijden

* Starttijden zijn onder voorbehoud