Commissies

Onze vereniging bestaat uit acht commissies welke verschillende taken op zich nemen. Hieronder zijn de commissies uiteengezet.

Commissie Communicatie, ICT &PR
communicatie@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de communicatie binnen de vereniging, ICT, website, social media (facebook, twitter, google+), drukwerk, nieuwsbrieven, externe contacten, flyers, fotografie, persberichten, huisstijl en P&R.
Coordinator Freek Tjassens Keiser
Lid Henk Wolters

Commissie Evenementen
evenementen@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de evenementen en wedstrijden die binnen onze vereniging worden gehouden.
Coordinator Michelle Visser
Lid Adrie Kemper
Lid André van Dienst
Lid Freek Tjassens Keiser
Lid Stan Hompe

Commissie Clubhuis
clubhuis@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de dagelijkse exploitatie van het clubhuis.
Coordinator Stan Hompe
Lid Arie Garritsen
Lid Freddie Linnenbank

Commissie Clubparcours
parcours@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de dagelijkse exploitatie van het clubparcours. 
Coordinator Martin Groot Roessink
Lid André van Dienst 
Lid Arjen Jansen 
Lid Erik Wallinga 
Lid Freek Tjassens Keiser 
Lid Gerald Oldeman 
Lid Henk Wolters 
Lid Jannes van Santen 
Lid Stan Hompe

Commissie Sponsoring
sponsoring@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de sponsoring.
Coordinator Erwin Docter
Lid Date Bosma
Lid Anne Grootherder

Commissie Kleding
kleding@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de kleding.
Coordinator Gerald Oldeman
Lid André Kulman
Lid Helga Dashorst

Commissie (leden)administratie / financieel
penningmeester@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de financieele administratie

ledenadministratie@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de ledenadministratie
Lid Marjan van Dienst KNWU (Jeugd / Volwassenen)
Lid Kees Scholl NTFU (Volwassenen)

Commissie Vrijwilligers
vrijwilligers@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de werving van vrijwilligers.
Coordinator Annemieke van Campen

(Technische) Commissie / (Hoofd) trainers
Verantwoordelijk voor het maken en het uitdragen van het trainersbeleid en de trainingen/toerritten voor alle disciplines
Bestuurslid Martin Eillebrecht / bestuur.offroad@etp-zutphen.nl
Hoofdtrainer André van Dienst / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coordinator Weg Michelle Visser / coordinator.wielrennen@etp-zutphen.nl
Coordinator Baan Michelle Visser / coordinator.baan@etp-zutphen.nl
Coordinator Veldrijden André Borkink / coordinator.veldrijden@etp-zutphen.nl
Coordinator MTB Tom Claassen / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coordinator Toer Ronald van der Meer / coordinator.clubritten@etp-zutphen.nl