Commissies

Onze vereniging bestaat uit negen commissies welke verschillende taken op zich nemen. Hieronder zijn de commissies uiteengezet.

Commissie Communicatie
communicatie@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de communicatie binnen de vereniging en de ICT
Coördinator Freek Tjassens Keiser
Lid Henk Wolters
Vacature

Commissie Evenementen
evenementen@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de evenementen en wedstrijden die binnen onze vereniging worden gehouden.
Coördinator Michelle Visser
Lid Adrie Kemper
Lid André van Dienst
Lid Freek Tjassens Keiser
Lid Stan Hompe

Commissie Clubhuis
clubhuis@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de dagelijkse exploitatie van het clubhuis.
Coördinator Stan Hompe
Lid Arie Garritsen
Lid Freddie Linnenbank

Commissie Clubparcours
parcours@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de dagelijkse exploitatie van het clubparcours. 
Coördinator Martin Groot Roessink
Lid André van Dienst 
Lid Arjen Jansen 
Lid Erik Wallinga 
Lid Gerald Oldeman 
Lid Jannes van Santen 
Lid Stan Hompe

Commissie Sponsoring
sponsoring@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de sponsoring.
Coördinator Erwin Docter
Lid Date Bosma
Lid Anne Grootherder
Vacature

Commissie Kleding
kleding@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de kleding.
Coördinator Gerald Oldeman
Lid André Kulman
Lid Helga Dashorst

Commissie (leden)administratie / financieel
penningmeester@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de financieele administratie

ledenadministratie@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de ledenadministratie
Lid Marjan van Dienst KNWU (Jeugd / Volwassenen)
Lid Kees Scholl NTFU (Volwassenen)

Commissie Vrijwilligers
vrijwilligers@etp-zutphen.nl
Verantwoordelijk voor de werving van vrijwilligers.
Coördinator Annemieke van Campen

(Technische) Commissie / (Hoofd) trainers
Verantwoordelijk voor het maken en het uitdragen van het trainersbeleid en de trainingen/toerritten voor alle disciplines
Bestuurslid Martin Eillebrecht / bestuur.offroad@etp-zutphen.nl
Hoofdtrainer André van Dienst / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coördinator Weg Michelle Visser / coordinator.wielrennen@etp-zutphen.nl
Coördinator Baan Michelle Visser / coordinator.baan@etp-zutphen.nl
Coördinator Veldrijden André Borkink / coordinator.veldrijden@etp-zutphen.nl
Coördinator MTB Christian Lugtenburg / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coördinator Toer Ronald van der Meer / coordinator.toer@etp-zutphen.nl