Commissies

Onze vereniging bestaat uit een zestal commissies welke verschillende taken op zich nemen. Hieronder zijn de commissies uiteengezet.

Commissie Communicatie, ICT & PR
Verantwoordelijk voor de communicatie binnen de vereniging, ICT, website, social media (facebook, twitter, google+), drukwerk, nieuwsbrieven, externe contacten, flyers, fotografie. persberichten, huisstijl en P&R.
Coordinator Freek Tjassens Keiser / communicatie@etp-zutphen.nl

Commissie Evenementen
Verantwoordelijk voor de evenementen en wedstrijden die binnen onze vereniging worden gehouden.
Coordinator Michelle Visser / evenementen@etp-zutphen.nl

Commissie Facilitair (Clubhuis en Clubparkoers)
Verantwoordelijk voor de dagelijkse exploitatie van het clubhuis en het clubparkoers.
Coordinator Clubhuis Stan Hompe / clubhuis@etp-zutphen.nl
Coordinator Clubparkoers Martin Groot Roessink / parkoers@etp-zutphen.nl

Commissie Sponsoring en Kleding
Verantwoordelijk voor de sponsoring en de kleding.
Gerald Oldeman / sponsoring@etp-zutphen.nl
Helga Dashorst / kleding@etp-zutphen.nl

Commissie (leden)administratie / financieel
Verantwoordelijk voor de (leden)administratie en de financieele administratie
Vacant / penningmeester@etp-zutphen.nl /
Ledenadministratie KNWU (Jeugd / Volwassenen) Marjan van Dienst / ledenadministratie@etp-zutphen.nl
Ledenadministratie NTFU (Volwassenen) Kees Scholl / ledenadministratie@etp-zutphen.nl

(Technische) Commissie / (Hoofd) trainers
Verantwoordelijk voor het maken en het uitdragen van het trainersbeleid en de trainingen/toerritten voor alle disciplines
Bestuurslid Freek Tjassens Keiser / bestuur.offroad@etp-zutphen.nl bestuur.weg@etp-zutphen.nl
Coordinator Weg Michelle Visser / coordinator.wielrennen@etp-zutphen.nl
Coordinator Veldrijden André Borkink / coordinator.veldrijden@etp-zutphen.nl
Hoofdtrainer André van Dienst / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coordinator MTB Tom Claassen / coordinator.mtb@etp-zutphen.nl
Coordinator Toer Ronald van der Meer / coordinator.clubritten@etp-zutphen.nl