I.v.m. COVID-19 blijven we voorlopig het formulier gebruiken om je aan te melden voor een training!
Dat betekent dat je dinsdag vóór 19.00 uur en vrijdag vóór 13 uur moet opgeven of je de volgende dag wilt komen trainen via dit formulier.
Niet opgegeven is niet trainen!
Hoor je niks, kan je komen. Zijn er al te veel, op volgorde van aanmelden, krijg je bericht dat het helaas niet kan. De capaciteit van het terrein en het aantal trainers is beperkt.
Het hele jaar door, met uitzondering van de vakanties, wordt er door de mountainbike jeugd 2 tot 3 maal per week getraind. Bij de trainingen komen alle facetten van het mountainbiken aan bod. Wat vooral belangrijk is bij de jeugd is dat plezier en lol bovenaan staan. Daarom worden door de trainers en begeleiders veel aspecten in spelvorm aangeboden.
De vaste tijden waarop de jeugd fietst, zijn:
Op de woensdagavond wordt aandacht besteed aan de techniek van het mountainbiken. Je leert hoe je moet schakelen tot hoe je het evenwicht moet houden. Maar ook het trainen om beter en sneller te worden komen ruim aanbod.
Op de zaterdagochtend gaan we o.a. naar Lochem, Eerbeek, Doetinchem, Hoch Elten (D), Posbank, Papendal, Loenen, Holten, Rijssen en Schalkhaar.
De Jeugd fietst bijna altijd. Of het nou regent, sneeuwt of stormt. Als er veranderingen zijn in het rooster of het fietsen gaat niet door, dan proberen we dat zo snel mogelijk door te geven via deze website. Soms zijn we iets te laat terug met fietsen, maar meestal zijn we op de vaste tijd terug.
Kijk voor actuele informatie en tijden in de MTB Jeugd agenda.