Laan naar Eme 95, 7204 LZ Zutphen

Commissies

Commissie Clubhuis
Bestuurslid: Wim Nijboer
Coördinator: Vacature
Lid: Vacature
Lid: Vacature
E-mail: clubhuis@etp-zutphen.nl

Commissie Clubparcours
Bestuurslid: Martin Eillebrecht
Coördinator: Martin Groot Roessink
Lid: André van Dienst
Lid: Arjan Jansen
Lid: Erik Wallinga
Lid: Gerald Oldeman
Lid: Jannes van Santen
E-mail: parcours@etp-zutphen.nl

Commissie Communicatie & ICT
Bestuurslid: Wim Nijboer
Coördinator: Thijs Barree
Lid: Christiaan van der Tol
E-mail: communicatie@etp-zutphen.nl

Commissie Evenementen
Bestuurslid: Adrie Kemper
Coördinator: André van Dienst
Lid: Vacature
Lid: Vacature
E-mail: evenementen@etp-zutphen.nl

Commissie Kleding
Bestuurslid: Adrie Kemper
Coördinator: Gerald Oldeman
Lid: André Kulman
E-mail: kleding@etp-zutphen.nl

Commissie (leden)administratie / financieel
Bestuurslid: Henk Sieben
E-mail: penningmeester@etp-zutphen.nl
Lid: Marjan van Dienst (KNWU)
Lid: Kees Scholl (NTFU)
E-mail: ledenadministratie@etp-zutphen.nl

Commissie Sponsoring
Bestuurslid: Martin Eillebrecht
Coördinator: Erwin Docter
Lid: Anne Grootherder
Lid: Date Bosma
E-mail: sponsoring@etp-zutphen.nl

Commissie Vrijwilligers
Bestuurslid: Adrie Kemper
Coördinator: Annemieke van Campen
E-mail: vrijwilligers@etp-zutphen.nl

Trainers & Coördinatoren

(Technische) Commissie / (Hoofd) trainers
Bestuurslid: Martin Eillebrecht
E-mail: bestuur.offroad@etp-zutphen.nl

Hoofdtrainer: André van Dienst
E-mail: coordinator.mtb@etp-zutphen.nl

Coördinator Weg: Michelle Visser
E-mail: coordinator.wielrennen@etp-zutphen.nl

Coördinator Baan: Michelle Visser /
E-mail: coordinator.baan@etp-zutphen.nl

Coördinator Veldrijden: André van Dienst /
E-mail: coordinator.veldrijden@etp-zutphen.nl

Coördinator MTB: Christian Lugtenburg /
E-mail: coordinator.mtb@etp-zutphen.nl

Coördinator Toer: Bram van Swaaij
E-mail: coordinator.toer@etp-zutphen.nl

Vertrouwenspersonen

Michelle Visser
Mobiel: 06 – 1330 8808
E-mail: vertrouwenspersoon@etp-zutphen.nl

Stan Hompe
Mobiel: 06 – 8182 2590
E-mail: vertrouwenspersoon@etp-zutphen.nl